Grupy FB

Organizatorzy:

Wybierz miasto

Terminy rozgrywek


Najbliższy termin rozgrywek:

Data Godzina Miasto Miejsce Nazwa ligi Nr Turnieju



Data Godzina Miasto Miejsce Nazwa ligi Nr Turnieju
27.01
(Poniedziałek)
18:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera #4
27.01
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 4
27.01
(Poniedziałek)
21:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera Turniej Boczny
28.01
(Wtorek)
18:00 Toruń Mięta Disco&Play Pub Liga Wtorkowa #4
28.01
(Wtorek)
18:00 Ostrów Wielkopolski Restauracja TrzyŚwiaty Ostrowska Liga Pokera 2
28.01
(Wtorek)
18:00 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia #4
28.01
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” Liga Śląska #4
28.01
(Wtorek)
18:00 Szczecin "Lulu Club" Szczecińska Liga Wtorkowa #4
28.01
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 4 Turniej Ligowy
28.01
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia Liga Wtorkowa 4
28.01
(Wtorek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie 4 Main Event (50 pln)
28.01
(Wtorek)
21:30 Katowice „Królestwo” Liga Śląska Turniej Boczny
28.01
(Wtorek)
21:30 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa Turniej Boczny
28.01
(Wtorek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
29.01
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Liga Środowa #4
29.01
(Środa)
18:00 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera #3
29.01
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #4
29.01
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #4 Ligowy
29.01
(Środa)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie 4 Main Event (50 pln)
29.01
(Środa)
21:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
29.01
(Środa)
21:30 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera Turniej Boczny
29.01
(Środa)
22:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
30.01
(Czwartek)
18:00 Bydgoszcz Liga Piątkowa #4
30.01
(Czwartek)
18:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera 4 Turniej Ligowy
30.01
(Czwartek)
18:00 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera #4
30.01
(Czwartek)
18:00 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga 4 Turniej Ligowy
30.01
(Czwartek)
18:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera #4 Ligowy
30.01
(Czwartek)
18.30 Lublin Botanika Cafe Czwartkowa Lubelska Liga Pokera DEEP PRO 4
30.01
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 4
30.01
(Czwartek)
19:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie 4 Main Event (50 pln)
30.01
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 4
30.01
(Czwartek)
21:30 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera Turniej Boczny
30.01
(Czwartek)
21:30 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Turniej Boczny
30.01
(Czwartek)
21:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera Side Event
30.01
(Czwartek)
21:30 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
30.01
(Czwartek)
22:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
31.01
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #4 Ligowy
31.01
(Piątek)
18.30 Białystok Klub Formoza Białostocka Liga Pokera 4
31.01
(Piątek)
19:00 Gdańsk Pomorska Liga Pokera - Gdańsk 5
31.01
(Piątek)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
01.02
(Sobota)
18.30 Lublin Botanika Cafe Sobonia Lubelska Liga Pokera Small Stakes 4
02.02
(Niedziela)
16:00 Łódź Klubopiwiarnia Liga Niedzielna 4
02.02
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #4 Ligowy
02.02
(Niedziela)
16:30 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna 4 Turniej Ligowy
02.02
(Niedziela)
17:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie 3 Main Event (100 pln)
02.02
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
02.02
(Niedziela)
19:00 Katowice „Królestwo” Turniej "DYMEK" dla palących "DYMEK" dla palących
02.02
(Niedziela)
19:00 Rzeszów Morgan Pub Turniej "DYMEK" dla palących "DYMEK" dla palących
02.02
(Niedziela)
20:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
02.02
(Niedziela)
20:00 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna Turniej Boczny
03.02
(Poniedziałek)
18:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera #5
03.02
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 5
03.02
(Poniedziałek)
21:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera Turniej Boczny
04.02
(Wtorek)
18:00 Toruń Mięta Disco&Play Pub Liga Wtorkowa #5
04.02
(Wtorek)
18:00 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia #5
04.02
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” Liga Śląska #5
04.02
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 5 Turniej Ligowy
04.02
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia Liga Wtorkowa 5
04.02
(Wtorek)
19:00 Piła Bowling Rodło Liga Pilska 3
04.02
(Wtorek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie 5 Main Event (50 pln)
04.02
(Wtorek)
21:30 Katowice „Królestwo” Liga Śląska Turniej Boczny
04.02
(Wtorek)
21:30 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa Turniej Boczny
04.02
(Wtorek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
05.02
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Liga Środowa #5
05.02
(Środa)
18:00 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera #4
05.02
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #5
05.02
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #5 Ligowy
05.02
(Środa)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie 5 Main Event (50 pln)
05.02
(Środa)
21:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
05.02
(Środa)
21:30 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera Turniej Boczny
05.02
(Środa)
22:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
06.02
(Czwartek)
18:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera 5 Turniej Ligowy
06.02
(Czwartek)
18:00 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera #5
06.02
(Czwartek)
18:00 Szczecin Klub "Freeball” Szczecińska Liga Czwartkowa #4
06.02
(Czwartek)
18:00 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga 5 Turniej Ligowy
06.02
(Czwartek)
18:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera #5 Ligowy
06.02
(Czwartek)
18.30 Lublin Botanika Cafe Czwartkowa Lubelska Liga Pokera DEEP PRO 5
06.02
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 5
06.02
(Czwartek)
19:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie 5 Main Event (50 pln)
06.02
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 5
06.02
(Czwartek)
21:30 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera Turniej Boczny
06.02
(Czwartek)
21:30 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Turniej Boczny
06.02
(Czwartek)
21:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera Side Event
06.02
(Czwartek)
21:30 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
06.02
(Czwartek)
22:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
07.02
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #5 Ligowy
07.02
(Piątek)
18.30 Białystok Klub Formoza Białostocka Liga Pokera 5
07.02
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Liga Piątkowa #5
07.02
(Piątek)
19:00 Kraków TCF HUB Turniej Nieligowy "DYMEK" dla palących
07.02
(Piątek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie 3 Main Event (50 pln)
07.02
(Piątek)
19.00 Gdańsk Pomorska Liga Pokera - Gdańsk 6
07.02
(Piątek)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
07.02
(Piątek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
08.02
(Sobota)
18.30 Lublin Botanika Cafe Sobonia Lubelska Liga Pokera Small Stakes 5
09.02
(Niedziela)
16:00 Łódź Klubopiwiarnia Liga Niedzielna 5
09.02
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #4
09.02
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #5 Ligowy
09.02
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
09.02
(Niedziela)
16:30 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna 5 Turniej Ligowy
09.02
(Niedziela)
17:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie 4 Main Event (100 pln)
09.02
(Niedziela)
20:00 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna Turniej Boczny
09.02
(Niedziela)
20:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie Turniej boczny (30 pln)
10.02
(Poniedziałek)
18:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera #6
10.02
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 6
10.02
(Poniedziałek)
19:00 Warszawa City24 Turniej Specjalny - City24 DYMEK - turniej dla palących > freezout, deepstack 50k
10.02
(Poniedziałek)
21:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera Turniej Boczny
11.02
(Wtorek)
18:00 Toruń Mięta Disco&Play Pub Liga Wtorkowa #6
11.02
(Wtorek)
18:00 Ostrów Wielkopolski Restauracja TrzyŚwiaty Ostrowska Liga Pokera 3
11.02
(Wtorek)
18:00 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia #6
11.02
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” Liga Śląska #6
11.02
(Wtorek)
18:00 Szczecin "Lulu Club" Szczecińska Liga Wtorkowa #5
11.02
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 6 Turniej Ligowy
11.02
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia Liga Wtorkowa 6
11.02
(Wtorek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie 6 Main Event (50 pln)
11.02
(Wtorek)
21:30 Katowice „Królestwo” Liga Śląska Turniej Boczny
11.02
(Wtorek)
21:30 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa Turniej Boczny
11.02
(Wtorek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
12.02
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Liga Środowa #6
12.02
(Środa)
18:00 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera #5
12.02
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #6
12.02
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #6 Ligowy
12.02
(Środa)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie 6 Main Event (50 pln)
12.02
(Środa)
21:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
12.02
(Środa)
21:30 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera Turniej Boczny
12.02
(Środa)
22:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
13.02
(Czwartek)
18:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera 6 Turniej Ligowy
13.02
(Czwartek)
18:00 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera #6
13.02
(Czwartek)
18:00 Szczecin Klub "Freeball” Szczecińska Liga Czwartkowa #5
13.02
(Czwartek)
18:00 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga 6 Turniej Ligowy
13.02
(Czwartek)
18:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera #6 Ligowy
13.02
(Czwartek)
18.30 Lublin Botanika Cafe Czwartkowa Lubelska Liga Pokera DEEP PRO 6
13.02
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 6
13.02
(Czwartek)
19:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie 6 Main Event (50 pln)
13.02
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 6
13.02
(Czwartek)
21:30 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera Turniej Boczny
13.02
(Czwartek)
21:30 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Turniej Boczny
13.02
(Czwartek)
21:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera Side Event
13.02
(Czwartek)
21:30 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
13.02
(Czwartek)
22:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
14.02
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #6 Ligowy
14.02
(Piątek)
18.30 Białystok Klub Formoza Białostocka Liga Pokera 6
14.02
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Liga Piątkowa #6
14.02
(Piątek)
19:00 Gdańsk Pomorska Liga Pokera - Gdańsk 7
14.02
(Piątek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie 4 Main Event (50 pln)
14.02
(Piątek)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
14.02
(Piątek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
15.02
(Sobota)
18.30 Lublin Botanika Cafe Sobonia Lubelska Liga Pokera Small Stakes 6
16.02
(Niedziela)
16:00 Łódź Klubopiwiarnia Liga Niedzielna 6
16.02
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #5
16.02
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #6 Ligowy
16.02
(Niedziela)
16:30 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna 6 Turniej Ligowy
16.02
(Niedziela)
17:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie 5 Main Event (100 pln)
16.02
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
16.02
(Niedziela)
20:00 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna Turniej Boczny
16.02
(Niedziela)
20:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
17.02
(Poniedziałek)
18:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera #7
17.02
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 7
17.02
(Poniedziałek)
21:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera Turniej Boczny
18.02
(Wtorek)
18:00 Toruń Mięta Disco&Play Pub Liga Wtorkowa #7
18.02
(Wtorek)
18:00 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia #7
18.02
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” Liga Śląska #7
18.02
(Wtorek)
18:00 Szczecin "Lulu Club" Szczecińska Liga Wtorkowa #6
18.02
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 7 Turniej Ligowy
18.02
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia Liga Wtorkowa 7
18.02
(Wtorek)
19:00 Piła Bowling Rodło Liga Pilska 4
18.02
(Wtorek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie 7 Main Event (50 pln)
18.02
(Wtorek)
21:30 Katowice „Królestwo” Liga Śląska Turniej Boczny
18.02
(Wtorek)
21:30 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa Turniej Boczny
18.02
(Wtorek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
19.02
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Liga Środowa #7
19.02
(Środa)
18:00 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera #6
19.02
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #7
19.02
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #7 Ligowy
19.02
(Środa)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie 7 Main Event (50 pln)
19.02
(Środa)
21:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
19.02
(Środa)
21:30 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera Turniej Boczny
19.02
(Środa)
22:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
20.02
(Czwartek)
18:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera 7 Turniej Ligowy
20.02
(Czwartek)
18:00 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera #7
20.02
(Czwartek)
18:00 Szczecin Klub "Freeball” Szczecińska Liga Czwartkowa #6
20.02
(Czwartek)
18:00 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga 7 Turniej Ligowy
20.02
(Czwartek)
18:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera #7 Ligowy
20.02
(Czwartek)
18.30 Lublin Botanika Cafe Czwartkowa Lubelska Liga Pokera DEEP PRO 7
20.02
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 7
20.02
(Czwartek)
19:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie 7 Main Event (50 pln)
20.02
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 7
20.02
(Czwartek)
21:30 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera Turniej Boczny
20.02
(Czwartek)
21:30 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Turniej Boczny
20.02
(Czwartek)
21:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera Side Event
20.02
(Czwartek)
21:30 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
20.02
(Czwartek)
22:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
21.02
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #7 Ligowy
21.02
(Piątek)
18.30 Białystok Klub Formoza Białostocka Liga Pokera 7
21.02
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Liga Piątkowa #7
21.02
(Piątek)
19:00 Gdańsk Pomorska Liga Pokera - Gdańsk 8
21.02
(Piątek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie 5 Main Event (50 pln)
21.02
(Piątek)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
21.02
(Piątek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
22.02
(Sobota)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Turnieje Specjalne "Dymek" Turniej Pokera Dla Palących
22.02
(Sobota)
18.30 Lublin Botanika Cafe Sobonia Lubelska Liga Pokera Small Stakes 7
23.02
(Niedziela)
16:00 Łódź Klubopiwiarnia Liga Niedzielna 7
23.02
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #6
23.02
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #7 Ligowy
23.02
(Niedziela)
16:30 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna 7 Turniej Ligowy
23.02
(Niedziela)
17:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie 6 Main Event (100 pln)
23.02
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
23.02
(Niedziela)
19:00 Kielce Bohomass Lab Turniej "DYMEK" dla palących "DYMEK" dla palących
23.02
(Niedziela)
20:00 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna Turniej Boczny
23.02
(Niedziela)
20:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
24.02
(Poniedziałek)
18:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera #8
24.02
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 8
24.02
(Poniedziałek)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Turniej Specjalny - Struna Agnezja Poker Cup(30 pln)
24.02
(Poniedziałek)
21:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera Turniej Boczny
25.02
(Wtorek)
18:00 Toruń Mięta Disco&Play Pub Liga Wtorkowa #8
25.02
(Wtorek)
18:00 Ostrów Wielkopolski Restauracja TrzyŚwiaty Ostrowska Liga Pokera 4
25.02
(Wtorek)
18:00 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia #8
25.02
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” Liga Śląska #8
25.02
(Wtorek)
18:00 Szczecin "Lulu Club" Szczecińska Liga Wtorkowa #7
25.02
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 8 Turniej Ligowy
25.02
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia Liga Wtorkowa 8
25.02
(Wtorek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Wtorki w Warszawie MASTERS
25.02
(Wtorek)
21:30 Katowice „Królestwo” Liga Śląska Turniej Boczny
25.02
(Wtorek)
21:30 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa Turniej Boczny
26.02
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Liga Środowa #8
26.02
(Środa)
18:00 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera #7
26.02
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #8
26.02
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #8 Ligowy
26.02
(Środa)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Poker w Strunie, Środy w Warszawie MASTERS
26.02
(Środa)
21:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
26.02
(Środa)
21:30 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera Turniej Boczny
27.02
(Czwartek)
18:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera 8 Turniej Ligowy
27.02
(Czwartek)
18:00 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera #8
27.02
(Czwartek)
18:00 Szczecin Klub "Freeball” Szczecińska Liga Czwartkowa #7
27.02
(Czwartek)
18:00 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga 8 Turniej Ligowy
27.02
(Czwartek)
18:30 Opole Zebra Club Turnieje Specjalne Turniej "Dymek"
27.02
(Czwartek)
18.30 Lublin Botanika Cafe Czwartkowa Lubelska Liga Pokera DEEP PRO 8
27.02
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 8
27.02
(Czwartek)
19:00 Warszawa City24 Poker w City24, Czwartki w Warszawie MASTERS
27.02
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 8
27.02
(Czwartek)
21:30 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera Turniej Boczny
27.02
(Czwartek)
21:30 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Turniej Boczny
27.02
(Czwartek)
21:30 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
28.02
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #8 Ligowy
28.02
(Piątek)
18.30 Białystok Klub Formoza Białostocka Liga Pokera 8
28.02
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Liga Piątkowa #8
28.02
(Piątek)
19:00 Gdańsk Pomorska Liga Pokera - Gdańsk 9
28.02
(Piątek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie 6 Main Event (50 pln)
28.02
(Piątek)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
28.02
(Piątek)
22:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
29.02
(Sobota)
18.30 Lublin Botanika Cafe Sobonia Lubelska Liga Pokera Small Stakes 8
01.03
(Niedziela)
16:00 Łódź Klubopiwiarnia Liga Niedzielna 8
01.03
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #7
01.03
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #8 Ligowy
01.03
(Niedziela)
16:30 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna 8 Turniej Ligowy
01.03
(Niedziela)
17:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie 7 Main Event (100 pln)
01.03
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
01.03
(Niedziela)
20:00 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna Turniej Boczny
01.03
(Niedziela)
20:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie Turniej boczny (10 pln)
02.03
(Poniedziałek)
18:30 Tarnów Restauracja Pół na Pół Tarnowska Liga Pokera Finał Ligi
03.03
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” Liga Śląska Finał Ligi
03.03
(Wtorek)
18:00 Szczecin "Lulu Club" Szczecińska Liga Wtorkowa #MASTERS
03.03
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa MASTERS
03.03
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia Liga Wtorkowa MASTERS
03.03
(Wtorek)
19:00 Piła Bowling Rodło Liga Pilska 5
03.03
(Wtorek)
19:00 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia MASTERS 1/2020
03.03
(Wtorek)
19:00 Warszawa Restauracja Struna Turniej Specjalny - Struna Nigor & Otul Poker Cup(30 pln)
03.03
(Wtorek)
21:30 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa Satelita o Pakiety
04.03
(Środa)
18:00 Kielce Bohomass Lab Kielecka Liga Pokera Finał Ligi
04.03
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #MASTERS
04.03
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa MASTERS Ligi Środowej
04.03
(Środa)
20:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa Satelita o Pakiet do Koszyc
05.03
(Czwartek)
18:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Masters
05.03
(Czwartek)
18:00 Rzeszów Morgan Pub Rzeszowska Liga Pokera Finał Ligi
05.03
(Czwartek)
18:00 Szczecin Klub "Freeball” Szczecińska Liga Czwartkowa #MASTERS
05.03
(Czwartek)
18:00 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga MASTERS
05.03
(Czwartek)
18:30 Opole Zebra Club Opolska Liga Pokera Masters
05.03
(Czwartek)
18.30 Lublin Botanika Cafe Czwartkowa Lubelska Liga Pokera DEEP PRO MASTERS
05.03
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 MASTERS + TURBO SATELITA
05.03
(Czwartek)
20:00 Bielsko Klub Klimat Bielska Liga Pokera Satelita o pakiety
05.03
(Czwartek)
21:30 Gliwice Dobry Zbeer Gliwicka liga Satelita o Pakiety
06.03
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa MASTERS Ligi Piątkowej
06.03
(Piątek)
18.30 Białystok Klub Formoza Białostocka Liga Pokera MASTERS
06.03
(Piątek)
19:00 Gdańsk Pomorska Liga Pokera - Gdańsk Masters
06.03
(Piątek)
19:00 Warszawa BarBazaar Poker w BarBazaar, Piątki w Warszawie MASTERS
06.03
(Piątek)
20:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa Satelita o pakiet do Koszyc
07.03
(Sobota)
18.30 Lublin Botanika Cafe Sobonia Lubelska Liga Pokera Small Stakes MASTERS
08.03
(Niedziela)
16:00 Łódź Klubopiwiarnia Liga Niedzielna MASTERS
08.03
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #MASTERS
08.03
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna MASTERS Ligi Niedzielnej
08.03
(Niedziela)
16:30 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna MASTERS
08.03
(Niedziela)
17:00 Warszawa City24 Poker w City24, Niedziele w Warszawie MASTERS
08.03
(Niedziela)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna Satelita o pakiet do Koszyc
08.03
(Niedziela)
20:00 Kraków TCF HUB Liga Niedzielna Satelita o Pakiety
10.03
(Wtorek)
18:30 Gdynia Pub Mixtura Pomorska Liga Pokera - Gdynia Satelita Legal Rout Open
12.03
(Czwartek)
19:00 Olsztyn restauracja "Feta" Olsztyńska Liga pokera 09.01-05.03.2020 SATELITA
18.03
(Środa)
19:00 Koszyce Banco Casino Festiwal Legal Rout Open Main Event 100K € GTD