Grupy FB

Organizatorzy:

Wybierz miasto

Terminy rozgrywek


Najbliższy termin rozgrywek:

Data Godzina Miasto Miejsce Nazwa ligi Nr Turnieju



Data Godzina Miasto Miejsce Nazwa ligi Nr Turnieju
18.05
(Wtorek)
18:00 Katowice „Królestwo” POWRÓT POWRÓT
18.05
(Wtorek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy NABONIT POKER CUP(100 pln >>> 5.000 gw. + Lufa-Pytanie)
18.05
(Wtorek)
21:00 Katowice „Królestwo” POWRÓT Turniej Czasowy
19.05
(Środa)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy Satelita do MONTOWNIA CUP(100 pln >>> 2.000 gw.)
20.05
(Czwartek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy Satelita do MONTOWNIA CUP(150 pln >>> 3.000 gw.)
21.05
(Piątek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy MONTOWNIA Poker CUP(1.000 pln >>> 20.000 gw.)
22.05
(Sobota)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy Poker Sportowy(300 pln >>> 3.000 gw.) DrawMaha
29.05
(Sobota)
18:00 Kraków TCF HUB Turniej Nieligowy DEEPSTACK 100 PLN
29.05
(Sobota)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Turnieje Specjalne Turniej Specjalny - Big ComeBack
29.05
(Sobota)
22:00 Kraków TCF HUB Turniej Nieligowy SIDE EVENT - 50 PLN
30.05
(Niedziela)
16:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Niedzielna 8
30.05
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #8 Ligowy
30.05
(Niedziela)
18:00 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Powrót rozgrywek w Gliwicach - DeepStack
30.05
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
30.05
(Niedziela)
21:20 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Turniej Boczny - Specjalny
31.05
(Poniedziałek)
18:00 Szczecin "Bar Czysty" Szczecińska Liga Poniedziałkowa #7
31.05
(Poniedziałek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki 50k na Puławskiej - poniedziałki turniej ligowy(100 pln) #5
31.05
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 8
01.06
(Wtorek)
18:00 Toruń Dancing Gold Liga Wtorkowa #7
01.06
(Wtorek)
18:00 Piła Bowling Rodło Liga Pilska 3
01.06
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Wtorkowa 9
01.06
(Wtorek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Wtorki na Puławskiej (25k na start) turniej ligowy(50 pln) #11
02.06
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #8
02.06
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Barka Liga Środowa #7
02.06
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #8 Ligowy
02.06
(Środa)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Grube Środy (75k na start) turniej ligowy(150 pln) #11
02.06
(Środa)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
03.06
(Czwartek)
18:00 Szczecin "Klub Freeball" Szczecińska Liga Czwartkowa #8
03.06
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 8
04.06
(Piątek)
18:00 Kraków TCF HUB Turniej Nieligowy DEEPSTACK 100 PLN
04.06
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #7 Ligowy
04.06
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Barka Liga Piątkowa #7
04.06
(Piątek)
19:00 Siedlce Liga Siedlecka 2 #10
04.06
(Piątek)
20:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
04.06
(Piątek)
22:00 Siedlce Liga Siedlecka 2 Czasówka
05.06
(Sobota)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy Peter Poker Cup(100 pln) DODANY pakiet Bratysława)
06.06
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #7
06.06
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #9 Ligowy
06.06
(Niedziela)
16:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Niedzielna 9
06.06
(Niedziela)
18:00 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Turniej Nieligowy
06.06
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
06.06
(Niedziela)
21:20 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
07.06
(Poniedziałek)
18:00 Szczecin "Bar Czysty" Szczecińska Liga Poniedziałkowa #8
07.06
(Poniedziałek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki 50k na Puławskiej - poniedziałki turniej ligowy(100 pln) #6
07.06
(Poniedziałek)
19:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 9
08.06
(Wtorek)
18:00 Toruń Dancing Gold Liga Wtorkowa #8
08.06
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 8 TURNIEJ LIGI WTORKOWEJ
08.06
(Wtorek)
18:00 Ostrów Wielkopolski Restauracja TrzyŚwiaty Ostrowska Liga Pokera 5
08.06
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Wtorkowa 10
08.06
(Wtorek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Wtorki na Puławskiej (25k na start) turniej ligowy(50 pln) #12
09.06
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #9
09.06
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Barka Liga Środowa #8
09.06
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #9 Ligowy
09.06
(Środa)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Grube Środy (75k na start) MASTERS
09.06
(Środa)
21:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa #SideEvent
10.06
(Czwartek)
18:00 Szczecin "Klub Freeball" Szczecińska Liga Czwartkowa #9
10.06
(Czwartek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Czwartki na Puławskiej (25k na start) turniej ligowy(50 pln) #11
10.06
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 9
11.06
(Piątek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Piątkowa 7 TURNIEJ LIGI PIĄTKOWEJ
11.06
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #8 Ligowy
11.06
(Piątek)
20:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa #SideEvent
12.06
(Sobota)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy KOCZI Poker Cup
13.06
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #8
13.06
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #10 Ligowy
13.06
(Niedziela)
16:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Niedzielna 10
13.06
(Niedziela)
18:00 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga #9 Turniej Ligowy
13.06
(Niedziela)
18:00 Poznań Hades Poznańska Liga Poniedziałkowa 10
13.06
(Niedziela)
19:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna #SideEvent
13.06
(Niedziela)
21:20 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
14.06
(Poniedziałek)
18:00 Szczecin "Bar Czysty" Szczecińska Liga Poniedziałkowa #9
15.06
(Wtorek)
18:00 Toruń Dancing Gold Liga Wtorkowa #9
15.06
(Wtorek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa 9 TURNIEJ LIGI WTORKOWEJ
15.06
(Wtorek)
18:00 Piła Bowling Rodło Liga Pilska 4
15.06
(Wtorek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Wtorki na Puławskiej (25k na start) MASTERS
16.06
(Środa)
18:00 Gorzów "Europejska Pub" Gorzowska Liga Pokera #MASTERS
16.06
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Barka Liga Środowa #9
16.06
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa MASTERS Ligi Środowej
16.06
(Środa)
20:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Środowa Satelita o pakiety na PPC Sierpień 2021
17.06
(Czwartek)
18:00 Szczecin "Klub Freeball" Szczecińska Liga Czwartkowa #MASTERS
17.06
(Czwartek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Czwartki na Puławskiej (25k na start) turniej ligowy(50 pln) #12
17.06
(Czwartek)
19:00 Poznań Cooliozum Poznańska Liga Czwartkowa 10
18.06
(Piątek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Piątkowa 8 TURNIEJ LIGI PIĄTKOWEJ
18.06
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa MASTERS Ligi Piątkowej
18.06
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Barka Liga Piątkowa #8
18.06
(Piątek)
20:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Piątkowa Satelita o pakiety na PPC Sierpień 2021
20.06
(Niedziela)
16:00 Świnoujście Browar Miedziowy44 Świnoujska Liga Pokera #MASTERS
20.06
(Niedziela)
16:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Niedzielna MASTERS
20.06
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna MASTERS Ligi Niedzielnej
20.06
(Niedziela)
18:00 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga #10 Turniej Ligowy
20.06
(Niedziela)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Wrocławska Liga Niedzielna Satelita o pakiety na PPC Sierpień 2021
20.06
(Niedziela)
21:20 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Turniej Boczny
21.06
(Poniedziałek)
18:00 Szczecin "Bar Czysty" Szczecińska Liga Poniedziałkowa #MASTERS
21.06
(Poniedziałek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki 50k na Puławskiej - poniedziałki turniej ligowy(100 pln) #7
22.06
(Wtorek)
18:00 Toruń Dancing Gold Liga Wtorkowa FINAŁ LIGI
22.06
(Wtorek)
19:00 Kraków TCF HUB Liga Wtorkowa MASTERS LIGI WTORKOWEJ
23.06
(Środa)
18:00 Bydgoszcz Barka Liga Środowa FINAŁ LIGI
23.06
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Turnieje Specjalne Turniej Specjalny TBD
24.06
(Czwartek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Czwartki na Puławskiej (25k na start) MASTERS
25.06
(Piątek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Piątkowa 9 TURNIEJ LIGI PIĄTKOWEJ
25.06
(Piątek)
18:00 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Turnieje Specjalne Turniej Specjalny TBD
25.06
(Piątek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy 1-sze URODZINY Montownia
25.06
(Piątek)
19:00 Bydgoszcz Barka Liga Piątkowa #9
26.06
(Sobota)
15:00 Bydgoszcz Barka Liga Piątkowa FINAŁ LIGI
26.06
(Sobota)
18:00 Warszawa Montownia Rozrywki Turniej Nieligowy 1-sze URODZINY Montownia
27.06
(Niedziela)
16:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Turnieje Specjalne Turniej Specjalny TBD
27.06
(Niedziela)
18:00 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga MASTERS
27.06
(Niedziela)
21:00 Gliwice DobryZbeer Gliwicka liga Satelita o Pakiety
28.06
(Poniedziałek)
19:00 Warszawa Montownia Rozrywki 50k na Puławskiej - poniedziałki MASTERS
30.06
(Środa)
18:30 Wrocław Sphinx (1p) Rynek 39-40 Turnieje Specjalne Turniej Specjalny TBD
02.07
(Piątek)
18:00 Kraków TCF HUB Liga Piątkowa MASTERS LIGI PIĄTKOWEJ
06.07
(Wtorek)
18:00 Piła Bowling Rodło Liga Pilska 5
13.07
(Wtorek)
18:30 Łódź Klubopiwiarnia ul. Narutowicza 7/9 Liga Wtorkowa MASTERS
23.08
(Poniedziałek)
18:00 Bratysława Banco Casino Festiwal Legal Rout Polish Poker Cup